درباره میزبان


میزبان : مرکز تخصصی راهکاری جامع تحت وب


شرکت ميزبان (بهين ارتباطات فرگير) در سال 1378 با هدف ارائه خدمات اينترنتي به فعالان حوزه صنعت و فن آوري تاسيس شد. در ابتدا اين شرکت فعاليت خود را به طور تخصصي در زمينه خدمات ديتا سنتر ( مراکز داده ها )، ميزباني وب سايت و اجاره سرورهاي اختصاصي آغاز نمود و در ادامه، فعاليت هاي خود را در زمينه هاي : خدمات وب سايت ( از قبيل طراحي تخصصي وب سايت ، پورتال هاي جامع، CMS و غيره ) ، خدمات تلفن اينترنتي VoIP و همچنين سرويسهای پخش زنده بر روي اينترنت (Live streaming) گسترش داد.

در ادامه سياست گسترش فعاليت ها ، ميزبان (بهين ارتباطات فراگير) اقدام به تاسيس شرکت Powernet در سانفرانسيسکو( آمريکا ) نمود تا خدمات خود را به سراسر ايران و ساير نقاط جهان ارائه نمايد.

اين شرکت با راه اندازي يک ديتا سنتر مناسب ، نياز داخلي کشور را به اجاره سرورهاي اختصاصي مرتفع نموده است که از ويژگيهاي اين ديتا سنتر مي توان به سرعت بسيار بالاي اتصال به اينترنت معادل Mbps 155 و همچنين اتصالات جايگزين در صورت اختلال در هر يک از اتصالات و دسترسي به بخش پشتيبان ايراني مقيم در ديتا سنتر نام برد. عدم دسترسي افراد بيگانه و خارجي به سرورها و همچنين منتفي شدن قطع سرورها در صورت مواردي از قبيل تحريم و غيره از ديگر ويژگيهاي اين مرکز داده ها مي باشد .

اين ديتا سنتر از لحاظ تجهيزات و اتصالات بسيار پيشرفته و مجهز بوده و قادر به سرويس دهي بسيار مطلوب با استاندارد بالا مي باشد.

فعاليت اين شرکت بر اساس تکنولوژي روز دنيا ، تجربيات کاري و رقابت هاي فشرده تجاري بوده و ميزبان با تکيه بر نيروي متخصص و زبده خود کيفيت ، امنيت و کارايي را براي مشتريان خود تضمين مي کند.

 

 

 

  • عضو شوراي عالي انفورماتيك کشور
  • عضو انجمن صنفي شركتهاي انفورماتيك
  • دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • عضو کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفي رايانه اي , کارگروه هاستینگ(میزبانی وب) و IDC
  • عضو کمیسیون رسانه های دیجیتال سازمان نظام صنفی رایانه ای و مسئول کارگروه پورتال و وبسایت
  • عضو کمیسیون استاندارد و قوانین سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • عضو كميته نظام مهندسي نرم افزار